Życiowo

Zdiagnozowano

9 lutego 2014

Aaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!! Zdarzyło się tak, że się strułam. Wiem czym, wiem gdzie i wiem kiedy. Efekt? Mówiąc dosłownie – rzyganko. Tak już mam, że gdy czymś się przytruję to reaguję jak kot po połknięciu kłaczka. Tego typu reakcje trwają przez 3-4 dni. Wymagana wstrzemięźliwość w jedzeniu i piciu i dieta. Po 3-4 dnia rzyganka, wszystko wraca do normy. Tak było i tym razem ale…. Powszechnie wiadomo, że statystyczny Kowalski zna się na wszystkim – narciarstwie biegowy, andragogice geriatrycznej i domowych metodach leczenie. Gdy tylko pojawiło się rzyganko, pojawiło się milion porad i wskazówek. Urodziłam się w tym kraju, w związku z powyższym jestem uodporniona. Ale gdy po raz kolejny usłyszałam: “A czy to na pewno zatrucie?”, opatrzone serdecznym uśmieszkiem, miałam ochotę odpowiedzieć: “Nie, dżuma!”. Bo diagnoza jest taka: jeśli masz lat +/- 30, brak potomstwa i stały związek hetero od kilku lat, to już nawet sobie porzygać bez powodu nie możesz; jak już rzygasz to na pweno jesteś w ciąży!!!


Podobne wpisy

6 komentarzy

 • Reply gwiezdny.smalec 9 lutego 2014 at 18:28

  Jeszcze dobre są ciągłe pytania “Jesteś już w ciąży? Kiedy będziesz? Niemowlaki są takie słodkie, nie chciałabyś mieć?”

 • Reply wedrujacy-login 9 lutego 2014 at 22:58

  Skąd ja to znam. Gdyby te diagnozy w moim przypadku się sprawdziły, to bym już pewnie matką co najmniej pięciorga dzieci była. A póki co – zero na koncie.
  Pozdrawiam Serdecznie 🙂

 • Reply guzikowianka 10 lutego 2014 at 08:57

  podsumowanie- już sobie człowiek spokojnie porzygać nie może! 🙂

 • Reply ewawkaloszach 12 lutego 2014 at 21:30

  To może spokojnie się z…j 🙂 to na pewno nie jest objawy ciążowy a pomaga przy zatruciu;)

 • Reply guzikowianka 13 lutego 2014 at 08:34

  @ewawkaloszach..i tak też zrobiłam 🙂

 • Reply ewazdublina 22 lutego 2014 at 11:40

  haha usmialam sie z podusmowania 😉 Czytasz mojego bloga wiec pewnie wiesz ze jestem childfree i nieraz pisalam o takich wk…wiajacych insynuacjach, dyskusjach, dopytywaniach sie itp. Ja ze sie rzadko zatruwam to slyszalam: ale ladnie wygladasz, taka jasnosc bije od ciebie, nie jestes czasem przy nadziei ? Owszem jestem przy nadziei ze mi znikniesz z oczu 😉

 • Skomentuj artykuł