Życiowo

Świat za 10 lat wg Cytrynyki

5 maja 2011

Oto co Cytrynka zobaczyła w kryształowej kuli czyli świat za 10 lat:

Cytrynka GW 33 lata matka 2 dzieci, tłuste włosy, podkrążone oczy, mieszka w bliźniaku nowocześnie urządzonym. dzieci w wieku szkolnym uczęszczające na wszystkie możliwe zajęcia tak by zrealizować niespełnione marzenia matki. Cytrynka boryka się z lekką nadwagą pozostałością po ciążach, nieskutecznie uskutecznia wieczne diety i wyrzeczenia. Mąż Cytrynki pracuje na dom i wspólne wakacje na Thasos. Mają 2 auta i kota Franka. Cytrynka coraz poważniej zastanawia się nad powrotem do pracy zawodowej. Cytrynka GW ma już przed nazwiskiem mgr.
Kilkoro znajomych w tym Guzikowianka. dzięki której po rozmowie telefonicznej można czuć się jak na haju osładzają życie Cytrynce GW.

Guzikowianka BŚ. Niespełniona podróżniczka, marzycielka, koziołek matołek. Ciągle szuka swojego miejsca na ziemi. Była już chyba wszędzie. Pomagała ukraińskim dzieciom nauczyć się angielskiego, nosiła wodę ze studni w Sudanie, łapała kangury w Nowej Zelandii. Od 10 lat pisze bloga którego nikt nie czyta. Gdziekolwiek by nie była wciąż powraca do Guzikowa w poszukiwaniu szczęścia. Guzikowiance na całym świecie twarzyszą znajomi: mgr Cytrynka GW, Ta Druga, Niemieckie Kolano, Pani Malutka oraz rodzina. Gdziekolwiek by nie była i czegokolwiek by nie robiła zawsze w uszach dźwięczą jej słowa jej matki ” byłaś w kościele? ” Tak tak, to własnie te słowa pomagają jej wrócić do rzeczywistości kiedy w marzeniach odrywia się od świata żywych i wydaje jej się że bez wiary można wiele.
Guzikowianka nie ma dzieci bo to niepotrzebne. Zamiast tego wiedzie życie na walizkach razem z niejakim Połówkiem. dla znajomych Talib. 
Guzikowianka także ma nadwagę, z którą bezskutecznie walczy. Dla Połówka vel Taliba jest jednak najpiękniejszą osobą na świecie pomimo swoich 39lat i kilku zmarszczek 🙂Podobne wpisy

Brak komentarzy

Skomentuj artykuł